Kadrovske spremembe

Kadrovske spremembe.

V članski ekipi je prišlo še do nekaterih sprememb in sicer bo v nadaljevanju sezone kot pomočnik trenerja deloval Primož Muršič, ki je v preteklosti že velikokrat oblekel dres pesniškega kluba. S tem bo v veliko pomoč glavnemu trenerju, tako na treningih kot tudi tekmah.

Prav tako pa smo v svoje vrste sprejeli še bivšega člana Matjaža Krajnca, ki bo opravljal delo predstavnika ekipe na prvenstvenih tekmah štajerske nogometne lige (po novem VEČER liga).

Klub jima želi veliko uspehov in lepih trenutkov v družbi NK Pesnica.

Lep športni pozdrav.

Mini vikend priprave

Mini vikend priprave 2015

Člansko moštvo NK TEHNOTIM PESNICA, pod taktirko trenerja Roberta Frajzmana nadaljuje s treningi po začrtanem programu. Kljub intenzivnim treningom  med tednom je moštvo ta vikend opravilo mini priprave za še boljšo pripravljenost v nadaljevanju ŠNL Maribor.

Potek mini priprav je bil sledeč:

28.2.
– 10.00  trening
– 12.00 kosilo  v PICERIJA SNEŽINKA na Pesnici
– 13.00 transfer v Bakovce
– 15.00 tekma v Bakovcih z Bakovci, naravna trava (1:1), strelec Mikl Samo
– 17.00 transfer v domače okolje
1.3.
– 10.00  trening
– 11.45 kosilo v PICERIJA SNEŽINKA na Pesnici
– 14.45 tekma v Ljudskem vrtu z NK Železničar, umetna trava (zmaga 1:0, strelec Aljaž Babšek iz 11m)
– 17.00 transfer v domače okolje
Pa še nekaj utrinkov iz današnje pripravljalne tekme v Mariboru (umetna trava) NK Železničar – NK TEHNOTIM PESNICA.
DSCN1562-2 DSCN1566 DSCN1565
Lep športni pozdrav.